Rekomendacje

Na swojej drodze spotkałam wielu wspaniałych ludzi. Upewniali mnie w przekonaniu, że to co robię ma sens. Z większością z nich do dziś pozostaję w serdecznych stosunkach, wierząc, w głębszy wymiar naszej relacji.

 

Dziękuję za Wasze zaufanie.


Olga Kozierowska

przedsiębiorczyni, dziennikarka, mentor

Katarzyna jest dla mnie dobrym duchem, który nie tylko inspiruje do podejmowania nowych wyzwań ale także wspiera podczas ich realizacji, angażując się nie tylko zawodowo ale i osobiście. Tak było w przypadku mojej ostatniej książki, której powstanie zainicjowała, a następnie przeprowadziła mnie za rękę przez cały proces wydawniczy. Dziś wspiera nie tylko autorów ale każdego kto ceni pracę jeden na jeden, będąc jednocześnie dobrym coachem i doradcą. Cieszy ją pomaganie ludziom w odkrywaniu ich potencjału i to się na prawdę czuje:)

Agata Komorowska

przedsiębiorczyni, blogerka, autorka książek
Kasia Domańska jest moim Dobrym Duszkiem od prawie dwóch lat. Tak o niej myślę i mówię, bo niewiele mówi, za to bardzo dużo robi. Przy jej pomocy wszystkie wyzwania stają łatwe i proste w realizacji. Dzięki Kasi wydałam książkę Depresjologia. Zostałam cenioną i rozpoznawalną autorką, co w świecie wydawniczym graniczy z cudem. Kasia jest właśnie osobą od zadań specjalnych. Dziękuję Kasiu:)

Beata Abramczyk

projektantka wnętrz, dietoterapeutka
Kasię Domańską poznałam całkiem niedawno. To osoba dzięki której, realizują się marzenia a rzeczy nieosiągalne przychodzą same. Pełna dobrej energii niesamowitej empatii i profesjonalizmu, wiedzy i pomysłów .Potrafi wzbudzić w człowieku jego najlepsze ukryte talenty, emocje i działania. To osoba, z którą jako  coachem  można iść w nieznaną drogę czując się bezpiecznie i w pełni zaopiekowanym. Mnie ta znajomość zaprowadziła w  krótkim czasie do napisania i wydania książki.  Z Jej  wielkim doświadczeniem zawodowym i życiowym każda współpraca kończy się po prostu sukcesem.

Mikołaj Małaczyński

prezes Legimi

Kasia jest profesjonalistką w każdym calu. Jest skuteczna i nastawiona w swojej pracy na konkretne efekty, a przy tym dba o to, by droga, która doprowadzi ją do celu była dobrą drogą nie na skróty. Kasia to osoba o szerokich horyzontach i wielkim sercu. Jest świetną rozmówczynią. Przynosi wraz ze sobą na spotkania dobrą atmosferę i dużo dobrej energii. Podziwiam Kasię za to, jak wiele rozmaitych aktywności prowadzi w swoim życiu – ma więc w zanadrzu zawsze ciekawe wspomnienia i doświadczenia oraz inny, wartościowy punkt odniesienia.

 

 

 

Iwona Majewska-Opiełka

trener, mentor, autorka książek

Katarzyna Domańska. Wielkie serce w drobnej postaci i ogromna osobowość. Znam Ją kilka lat i wciąż zadziwia mnie  nowymi przedsięwzięciami. Wszystko, co robi, ma sens i służy dobru. To z Kasią zaczęłyśmy popularyzować ideę Dnia Dobrego Słowa, ustanawiając go na 13. dzień każdego miesiąca. Ona była animatorem niektórych przedsięwzięć mojej firmy. Katarzyna jest profesjonalistką, wszystko, co robi, ma znamię działania na najwyższym poziomie Jej możliwości… A te są wielkie. Podziwiam Kasię za Jej działania zawodowe i uwielbiam z Nią rozmawiać. To mądra kobieta.

Zofia Bugajna – Kasdepke

dyrektor zarządzająca MSL Group

Poznałam Kasię po raz pierwszy, kiedy była liderem projektu Interactive Marketing Meeting w Polskim Stowarzyszeniu Marketingu. Dała się poznać jako osoba o dużym sercu. Jej charyzma, umiejętność budowania relacji i kreatywności sprawiły, że projekt stał się sukcesem. Katarzyna jest wszechstronna, energetyczna, ma ogromne doświadczenie w wielu dziedzinach. Jest pełna pomysłów, niesamowicie inteligentna. Jest znakomitym liderem.

 

 

Grzegorz Turniak

prezes Akademii Rekomendacji

Katarzyna Domańska. Znam Ją od kilku lat i wciąż zadziwia mnie swoją energią i pomysłami. Kolejne Jej inicjatywy wnoszą wiele dobrego w życie innych ludzi. Katarzyna z entuzjazmem i profesjonalizmem wspierała moje networkingowe przedsięwzięcia. Gorąco polecam Jej usługi moim klientom i znajomym ponieważ wszystko co robi, robi na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

 

 

 

Joanna Karpeta

prezes Motivado, coach ICC

Jeśli potrzebujesz marki stabilnej i wypromowanej na jakości, a nie pustej reklamie, kontakt z Katarzyną Domańską z Superbrandme jest najlepszym, co możesz zrobić. Dzięki niej opracujesz i co najważniejsze wdrożysz w życie strategię, która wyniesie na szczyt Ciebie i Twój biznes. Nie będzie lekko, będziesz się musiał zaangażować, ale szybko przekonasz się, że sam będziesz chciał robić coraz więcej i więcej, bo zobaczysz rezultaty. Atutem Kasi jest to, że mimo swojej ogromnej wiedzy, nie narzuca rozwiązań, co sprawia, że ani przez chwilę nie ma się poczucia utraty kontroli nad swoim życiem i biznesem. Współpraca opiera się na partnerskich relacjach i dużej uważności na Klienta. Katarzyna to właściwa osoba na właściwym miejscu.

Napisz do mnie

Jak mogę Ci pomóc? Co możemy razem zrobić? Czekam na list od Ciebie

all right reserved Katarzyna Domańska 2023
Polityka prywatności    Polityka transparentności